Team

Bos & Haeck werkt met name voor MKB ondernemers in Noord-Holland. Het gaat om zelfstandigen, firma's en BV's uit diverse branches. Zo kunnen we u vanuit een brede ondernemersvisie bijstaan.

Luuk Bos AA CFP®

Accountant sinds 1999. Oprichter in 2003 van Bos Accountancy wat nog in dat zelfde jaar Bos & Haeck Accountants Fiscalisten werd. Naast accountant is Luuk ook adviseur op bedrijfseconomisch economisch en administratief gebied.

E-mail: luuk@bosenhaeck.nl

Gertjan Zweep AA RB

Gertjan is sinds 1 juli 2013 als accountant werkzaam bij Bos en Haeck en is per 1 januari 2014 toegetreden tot de maatschap. Gertjan is tevens register belastingadviseur.

E-mail: gertjan@bosenhaeck.nl

Margriet Biersteker

Margriet is sinds november 2008 het aanspreekpunt voor al onze loonadministratie klanten en is op de hoogte van de ontwikkelingen op haar vakgebied.

E-mail: margriet@bosenhaeck.nl

Karin Leek

Karin is sinds 2011 als assistent accountant bij Bos & Haeck  en houdt zich voornamelijk bezig met het samenstellen van uw jaarrekening. Ook voor administratieve vragen kunt u bij haar terecht.

E-mail: karin@bosenhaeck.nl

Saskia van Straten

Saskia is onze fiscale medewerkster. Ze bereidt alle fiscale aangiften voor en assisteert Gertjan Zweep bij de werkzaamheden binnen de fiscale praktijk.

E-mail: saskia@bosenhaeck.nl

Hilda Kapiteijn

Hilda werkt sinds 2005 bij Bos & Haeck  als administratief medewerkster. Ze is als geen ander betrokken bij de klanten waar ze voor werkt.

E-mail: hilda@bosenhaeck.nl

Sita Siebenga

Sita is vanaf 1 april 2011 werkzaam bij ons als administratief medewerkster. Zij spreekt u graag aan de telefoon of ontvangt u voor een bakje koffie of thee.

E-mail: sita@bosenhaeck.nl

Maak vandaag nog een afspraak met Bos & Haeck: MAIL of bel 0224 59 03 03

Meld u aan voor onze nieuwsbrief